Hakkımızda

Dentayvalık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Güzel Ve Sağlıklı Gülümsemeler Yaratıyoruz

Dentayvalık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği 3 hasta üniti, panoromik röntgen,  oral diagnoz ve radyoloji, tedavi, periodontoloji, pedodonti, endodonti, protez, çene cerrahisi ve implantoloji, diş beyazlatma (bleaching), estetik ve acil diş hekimliği alanlarında uzman doktor kadrosu, deneyimli ve güler yüzlü hizmet personeli ile  hizmet vermektedir.

 

Misyonumuz; Bilimsel ve etik ilkelerden ödün vermeden, güvenilir bir tanı ve tedavi hizmeti sunmak, Ağız ve Diş sağlığı ile ilgili her türlü bilimsel gelişme, yenilik ve uygulamaları takip ederek uluslararası düzeyde hizmet verebilmek. Sürekli eğitim yöntemlerini kullanarak gelişmeye açık olmak, hasta ve çalışan memnuniyeti odaklı üst düzey kalitede ağız ve diş sağlığı hizmeti sunmak.

 

Vizyonumuz;  Hem yerli hem yabancı hastalara hizmet etmeyi hedefleyen Özel Dentayvalık Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak vizyonumuz; dinamik ve güler yüzlü hekim ve personel kadrosu ile sürekli gelişen teknolojiyi takip etmek, bilimsel ve etik değerlerden ödün vermeden uluslar arası düzeyde hizmet vererek diş hekimliği mesleğine katkı sunmak amacı ile kendimizi geliştiren ve yenileyen bir kurum olmaktır.

ŞİMDİ RANDEVU ALIN